Подання

Онлайн-подання

Вже маєте ім'я користувача/пароль для ?
Перейти до входу

Потірібні ім'я користувача/пароль?
Перейти до реєстрації

Реєстрація і вхід потрібі для того, щоб подати матеріали онлайн і для того, щоб перевірити статус поточного подання.

Інструкція для авторів

Матеріали до опублікування у збірнику інтернет-конференції надсилаються електронним способом одночасно з реєстрацією учасників за посиланням

Вимоги до оформлення матеріалів:
Відомості про авторів (прізвища, ініціали, наприклад: Петров В. І.) – до 160 символів
Назва доповіді – до 200 символів
Установи, де виконувалася робота (без зазначення підрозділів, наприклад: Київський національний університет імені Тараса Шевченка) – до 300 символів
E-mail для публікації у збірці матеріалів
Текст тез – до 2200 знаків
Ключові слова - до 100 знаків

Матеріали рецензуються редакційною колегією, яка залишає за собою право повертати ті з них, які оформлені без урахування редакційних вимог.

Фінансові умови:

• організаційний внесок за очну участь у Академічних читаннях  –  200 грн.
  • за публікацію 1 матеріалів у електронному збірнику інтернет-конфренції учасники сплачують 90 грн.

Оплата організаційного внеску за участь в Академічних читаннях та за публікацію матеріалів інтернет-конференції (окремими платежами) здійснюються поштовим переказом на ім’я Романюк Альони Павлівни

вул. Шевченка, 13а/кв.74, м. Луцьк, Волинська область, Україна, 43025

Оплата здійснюється до 1 травня 2016 р. Квитанції, які підтверджують оплату, необхідно прикріпити до відповідної реєстраційної форми та надіслати оргкомітету.

При оплаті просимо чітко зазначати у полі «Призначення платежу»: «За очну участь у академічних читаннях, Ivaniuk O.» та/або «За публікування матеріалів інтернет-конференції, Ivaniuk O.». У разі неправильного заповнення графи «Призначення платежу» матеріали не будуть вважатися оплаченими.

Проїзд, проживання та харчування здійснюється за рахунок учасників Академічних читань

За додатковою інформацією просимо звертатись за адресою: HAPh.dep@eenu.edu.ua

або телефоном: +38 (0332) 24-99-47 – кафедра фізіології людини і тварин Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки.